prodejní automaty • kávovary • ingredience

AUTOMATIC Chrudim s.r.o.

Ingredience - instantní směsi

Čokoláda

Instantní čokoláda Caprimo Choco Red
Caprimo Choco Red
Prvotřídní čokoládová směs s obsahem kakaa 16%, nápoj připravený z této směsi má jemnou a krémovou chuť která uspokojí i ty nejnáročnější milovníky čokolády. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Caprimo Choco Purple
Caprimo Choco Purple
Čokoládová směs pro přípravu jemného a krémového čokoládového nápoje, s bohatým obsahem mléčné složky. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Caprimo Choco Green
Caprimo Choco Green
Velmi dobře vyvážená směs se 14%-ním obsahem kakaa pro přípravu čokoládových nápojů. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Le Royal Choco Red
Le Royal Choco Red
Vyvážená směs pro přípravu výborné čokolády s bohatou chutí a příjemnou sladkostí, která uspokojí i náročné čokoládové labužníky. Směs je sušená metodou rozprašování. Dodává se ve dvou variantách: s obsahem kakaa 13.5% nebo 15.5%. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda ICS
ICS čokoláda
Směs pro přípravu výborné čokolády s nezaměnitelným aroma a výraznou chutí. Směs je speciálně určena pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Satro Classic Choc
SATRO Classic Choc
Klasická směs pro přípravu čokoládového nápoje, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech, pro široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Satro Premium Choc
SATRO Premium Choc
Prémiová směs Satro pro přípravu čokoládového nápoje, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech, pro široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Satro Excellence Choc
SATRO Excellence Choc
Čokoládová směs Satro pro znalce, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Satro Super Choc
SATRO Super Choc
Čokoládová směs Satro nejvyšší kvality, s vysokým obsahem kakaa, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Van Houten Classic
Van Houten čokoláda Classic
Směs pro přípravu harmonického čokoládového nápoje, s bohatou chutí čokolády a zároveň jemnou mléčnou chutí. Nápoj připravený z této směsi je určen pro široký okruh konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní mléčná čokoláda Van Houten
Van Houten mléčná čokoláda
Směs pro přípravu tradičního čokoládového nápoje, s důrazem na mléčnou složku. Nápoj připravený z této směsi je určen pro široký okruh konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní hořká čokoláda Van Houten
Van Houten hořká čokoláda
Směs pro přípravu čokoládového nápoje se sníženým obsahem cukru (o 50%) a současně velmi výrazným obsahem kakaa (24%). To dává nápoji vyrobenému z této směsi intenzivní a nezaměnitenou čokoládovou chuť, která jistě osloví konzumenty, kteří si chtějí pochutnat na vynikající čokoládě, ale hledí přitom i na své zdraví. Jedno balení = 750 gramů.

Instantní smetanová čokoláda Van Houten
Van Houten smetanová čokoláda
Směs pro přípravu čokoládového nápoje, který je charakteristický velmi jemnou a lehkou chutí. Jedno balení = 750 gramů.

Instantní čokoláda Van Houten Horeca
Van Houten čokoláda HoReCa
Směs pro přípravu čokolády s vysokým obsahem kakaa 19.5%. Nápoj připravený z této směsi v sobě perfektně kombinuje intenzivní chuť čokolády a jemnost skutečného mléka. Ideální směs pro tzv. HoReCa sektor (hotely, restaurace, kavárny). Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Van Houten Passion
Van Houten Passion čokoláda
Směs pro přípravu čokolády s bezkonkurenčně nejvyšším obsahem kakaa - plných 33%. Nápoj z této směsi má intenzivní chuť, která nenechá nikoho chladným. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Van Houten - sáčky
Van Houten čokoláda - sáčky
Sáčky pro přípravu tradičního čokoládového nápoje s intenzivní chutí kakaa, jemností skutečného mléka a neopadající mléčnou pěnou na vršku. Vhodné především pro restaurace, hotely či kavárny. V jednom balení je 10 nebo 100 sáčků, obsah jednoho sáčku je 23 gramů.

Cappuccino

Instantní Caprimo cappuccino
Caprimo Cappuccino
Směs pro přípravu perfektně vyváženého a jemně krémového cappuccina, s výrazným aroma a chutí kávy na jedné straně a příchutí kakaa na straně druhé. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo Irish cappuccino
Caprimo Irish Cappuccino
Směs pro přípravu cappuccina, které v sobě vyváženě kombinuje krémovost mléčné složky, sladkost cukru a extra příchuť Irish Cream. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo karamelové cappuccino
Caprimo Café Caramel (karamelové cappuccino)
Cappuccino směs ochucená karamelem, což dodává výslednému nápoji neobyčejnou a lahodnou chuť, a nápoj se doslova rozplývá na jazyku. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo vanilkové cappuccino
Caprimo Café Vanille (vanilkové cappuccino)
Cappuccino směs s exotickou příchutí vanilky. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo oříškové cappuccino
Caprimo Café Noisette (oříškové cappuccino)
Cappuccino směs s netradičním oříškovým aroma. Nápoj připravený z této směsi je velmi jemný, typově podobný kávě latté, se znamenitou příchutí oříšků. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo Cafe Choco Mint cappuccino
Caprimo Café Choco Mint (cappuccino s mátou)
Cappuccino směs s inovativní a báječně osvěžující příchutí máty. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Le Royal instantní čokoládové cappuccino
Le Royal čokoládové cappuccino
Cappuccino směs s výborně vyváženým poměrem mezi silným aroma kávy a jemným kakaovým nádechem. Nápoj připravený z této směsi díky své vyváženosti osloví široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 750 gramů.

Instantní cappuccino ICS
ICS cappuccino
Cappuccino směs do nápojových automatů či automatických kávovarů. Ideální směs pro přípravu kávy mochaccino. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino amaretto ICS
ICS cappuccino amaretto
Cappuccino směs do nápojových automatů či automatických kávovarů. Ideální směs pro přípravu kávy mochaccino. Jedno balení = 1kg.

Instantní karamelové cappuccino ICS
ICS cappuccino karamelové
Cappuccino směs do nápojových automatů či automatických kávovarů, s lahodnou karamelovou příchutí. Ideální směs pro přípravu speciálního karamelového mochaccina. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino classic Satro
SATRO cappuccino classic
Klasické cappuccino s nádechem kakaa pro zjemnění chuti výsledného nápoje. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino amaretto Satro
SATRO cappuccino amaretto
Směs cappuccino amaretto. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino oříškové Satro
SATRO cappuccino oříškové
Cappuccino směs s netradiční oříškovou příchutí. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino vanilkové Satro
SATRO cappuccino vanilkové
Cappuccino směs s exotickou vanilkovou příchutí. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino Van Houten
Van Houten Dream Cappuccino
Cappuccino směs s výborně vyváženým poměrem mezi silným aroma kávy a jemným kakaovým nádechem. Nápoj připravený z této směsi díky své vyváženosti osloví široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Smetana do kávy

Caprimo bělidlo do kávy
Caprimo Whitener - bělidlo do kávy
Plnohodnotná náhrada mléka či smetany. Má vynikající rozpustnost a výrazný účinek i při nízkém dávkování. Jedná se o velmi ekonomické řešení jak obohatit kávu, čaj či jiné teplé nápoje z nápojových automatů. Jedno balení = 750 gramů.

ICS bělidlo do kávy
ICS Whitener - bělidlo do kávy
Plnohodnotná náhrada mléka či smetany. Má vynikající rozpustnost a výrazný účinek i při nízkém dávkování. Jedná se o velmi ekonomické řešení jak obohatit kávu, čaj či jiné teplé nápoje z nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Satro Creamer - bělidlo do kávy
SATRO Creamer - bělidlo do kávy
Plnohodnotná náhrada mléka či smetany. Má vynikající rozpustnost a výrazný účinek i při nízkém dávkování. Jedná se o velmi ekonomické řešení jak obohatit kávu, čaj či jiné teplé nápoje z nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Satro Latte Scremato - sušené mléko
SATRO Latte Scremato - sušené mléko
Sušené mléko (bez cukru), 100%-ní chuť mléka skrze 100% mléčných složek. Přidání této přísady vytvoří na vršku kávy či jiného teplého nápoje stabilní mléčnou pěnu. Jedno balení = 500 gramů.

Polévka

Kuřecí polévka ICS
Polévka kuřecí ICS
Instantní kuřecí polévka, směs do nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Zeleninová polévka ICS
Polévka zeleninová ICS
Instantní zeleninová polévka, směs do nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Hovězí polévka ICS
Polévka hovězí ICS
Instantní hovězí polévka, směs do nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Speciální směsi

Instantní vanilková káva Satro
SATRO Moka Vanilla - vanilková káva
Instantní káva s vanilkovou příchutí. Vhodná do nápojových automatů i automatických kávovarů. Jedno balení = 1kg.

Instantní vanilkový shake Satro
SATRO Milk Shake Vanilla - vanilkový shake
Instantní mléčný shake s vanilkovou příchutí. Směs do nápojových automatů i automatických kávovarů. Jedno balení = 1kg.

Instantní bílá čokoláda AG Foods
Bílá čokoláda (AG Foods)
Směs pro přípravu horké krémové bílé čokolády. Je určená především do nápojových automatů, je ale vhodná i např. pro míchání s alkoholem. Jedno balení = 500 gramů.

« zpět