prodejní automaty • kávovary • ingredience

AUTOMATIC Chrudim s.r.o.

Profil společnosti

O firmě Automatic ChrudimFirma Automatic Chrudim s.r.o. byla založena v roce 1996 a zpočátku jsme se věnovali provozování několika nápojových automatů na veřejných místech jako jsou nádraží, nemocnice, obchodní domy, a to především ve východních Čechách. Postupně jsme získali zkušenosti a kontakty a firmu jsme rozšířili o prodej a pronájem nejen nápojových automatů ale i potravinových automatů. Nyní jsme oficiálním dovozcem a prodejcem instantních nápojových směsí belgické firmy Barry Callebaut a německé firmy Satro. Z automatů dovážíme stroje od italských firem Rhea Vendors, Fas a Bianchi. Zaměřili jsme se i na prodej výdejníků filtrované vody od firmy Kosmologik.

Sídlo společnosti je v Chrudimi, Škroupova 360, kde sídlí vedení firmy, je zde i centrální sklad a jsou odtud zajišťovány dodávky automatů, ingrediencí, kávy a kávovarů. Zaměstnáváme celkem 10 pracovníků a působnost máme po celé České republice prostřednictvím našich obchodních a servisních středisek v Praze (v Limuzské ulici), Kolíně - Červených Pečkách a v Chrudimi.

Lavazza blueV roce 2005 jsme se stali výhradními prodejci světoznámé italské kávy Lavazza včetně příslušenství a dále také automatických kávovarů Jura a pákových kávovarů La Pavoni. Zajišťujeme tedy dodávku proslulé italské kávy Lavazza včetně dodávky a servisu kvalitních švýcarských kávovarů či automatů pro přípravu espressa. Mezi naše zákazníky patří hotely, restaurace, kavárny, ale zaměřujeme se také na kanceláře, podniky či domácnosti. Pro tyto zákazníky firma Lavazza připravila velice zajímavý způsob přípravy espressa, tzv. Lavazza espresso point, kdy káva je zalisována v kapsli, takže příprava espressa je velice snadná a rychlá a je připraveno velice kvalitní, chutné a čerstvé espresso. Tento způsob přípravy espressa je oblíben hlavně v kancelářích, ale v poslední době ho používají i například cukrárny, kadeřnictví, autoservisy či malé penziony, kluby a bistra. Firma Lavazza připravila také další nový systém přípravy espressa, tzv. Lavazza Blue, který je velice oblíbený zejména v domácnostech a v kancelářích. Ke každému systému nabízíme moderní a vzhledově atraktivní přístroje, v naší speciální nabídce můžete získat i stroj do bezplatného pronájmu za určitý odběr kapslí. Jako novinku firma představuje řadu mincovních nápojových automatů v designu a systému Lavazza Blue. Prostřednictvím těchto automatů můžeme oslovit zákazníky, kteří si oblíbili kvalitní espresso z automatů na veřejných místech jako jsou nemocnice, obchodní domy či vlaková nádraží za velice zajímavou cenu.

Všechny naše automaty Vám můžeme pronajmout za výhodných podmínek a pak zajišťujeme zdarma servisní práce, náhradní díly, a budeme vám dodávat ingredience a kelímky za výhodné ceny. V případě Vašeho zájmu můžeme u Vás i provozovat naše automaty, kde cenu nápojů přizpůsobíme Vašemu požadavku a zajistíme ve vlastni režii našimi pracovníky výdej nápojů. Samozřejmě Vám i rádi zaplatíme za poskytnuté prostory pro provoz automatů a zaplatíme i za spotřebované energie.

vybavení restaurace kávovaremNaše firma zajiš'tuje i kvalitní servis všech dodávaných kávovarů a automatů po celé ČR, v případě dlouhodobější opravy Vám zajistíme náhradní kávovar. V případě Vašeho zájmu a při splnění našich podmínek vybavíme Vaši kavárnu či restauraci kávovarem, nádobím k přípravě teplých nápojů či reklamou k podpoře prodeje. Kávovar pak pravidelně kontrolujeme svými servisními techniky ve své režii, hlídáme jak kvalitu espressa, tak hygienické čištění a filtraci, aby z kávovaru bylo vždy podáváno to nejkvalitnější espresso.

Show room v PrazeV současné době jsme připravili pro naše zákazníky show room v Praze, Korunní ulici 106, a v Chrudimi, Škroupova 360, kde si můžete prohlédnout všechny naše kávovary a ochutnat naše espresso. V Chrudimi dokonce připravujeme imitaci luxusní kavárny spolu se školícím centrem, kde budeme za dozoru profesionálů školit budoucí baristy v přípravě kvalitního espressa. Máme zájem, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni s kvalitou kávy a kvůli tomu se rádi vraceli do svých oblíbených kaváren pochutnat si na našem kvalitním espressu.

Naše firma pamatuje na všechny oblasti lidského působení. Ať je náš zákazník z domácnosti, z kanceláře podniku nebo z hotelu či restaurace, každý si u nás najde svůj produkt. Každému rádi nabídneme co nejlepší podmínky, tak aby byl s našimi službami maximálně spokojený.

spokojený šálek kávyA to je i cíl naší společnosti - neustále se zdokonalovat, vymýšlet nové produkty a činnosti, tak aby naši stávající i nově příchozí zákazníci byli s našimi službami maximálně spokojeni a rádi se k nám znovu vraceli.

« zpět